Επεισόδια & Πρόγραμμα TravelFest

Ημερομηνία
Περιεχόμενο
Πλατφόρμα
Θέμα
Εισηγητής

Wed, 20 Jan 2021 / 20.00

Επεισόδιο

Youtube

Επεισόδιο Tripment 1 (Τζουμέρκα)

Μάνος Λιανόπουλος

Wed, 27 Jan 2021 / 20.00

TravelFest

Vimeo / Facebook / Zoom

Ανταρκτική

Χριστίνα Φλαμπούρη

Wed, 3 Feb 2021 / 20.00

Tripment / TravelFest Live

Zoom

Άγρια ζωή στην Ελλάδα

Μάνος Λιανόπουλος, Ηλίας Στραχίνης, Γρηγόρης Τούλιας

Wed, 10 Feb 2021 / 20.00

Επεισόδιο

Youtube

Επεισόδιο Tripment 2 (Τζουμέρκα)

Μάνος Λιανόπουλος

Wed, 17 Feb 2021 / 20.00

Επεισόδιο

Youtube

Επεισόδιο Tripment 3 (Ζαγοροχώρια)

Μάνος Λιανόπουλος

Wed, 24 Feb 2021 / 20.00

TravelFest

Vimeo / Facebook / Zoom

Τυνησία σε δύο τροχούς

Δημήτρης Κατσούλας

Wed, 3 Mar 2021 / 20.00

Tripment / TravelFest Live

Zoom

Αναλύοντας την Αφρική

Μάνος Λιανόπουλος, Ηλίας Βροχίδης

Wed, 10 Mar 2021 / 20.00

Επεισόδιο

Youtube

Επεισόδιο Tripment 4 (Ζαγοροχώρια)

Μάνος Λιανόπουλος

Wed, 17 Mar 2021 / 20.00

Επεισόδιο

Youtube

Επεισόδιο Tripment 5

Μάνος Λιανόπουλος

Wed, 24 Mar 2021 / 20.00

TravelFest

Vimeo / Facebook / Zoom

Στη γενέτειρα του Τάι Τσι

Περικλής Μεράκος

Wed, 31 Mar 2021 / 20.00

Who knows?

Wed, 7 Apr 2021 / 20.00

Tripment / TravelFest Live

Zoom

Αγαπημένες διαδρομές στην Ελλάδα

Μάνος Λιανόπουλος, Λευτέρης Γκούντας

Wed, 14 Apr 2021 / 20.00

Επεισόδιο

Youtube

Επεισόδιο Tripment 6

Μάνος Λιανόπουλος

Wed, 21 Apr 2021 / 20.00

Επεισόδιο

Youtube

Επεισόδιο Tripment 7

Μάνος Λιανόπουλος

Wed, 28 Apr 2021 / 20.00

TravelFest

Vimeo / Facebook / Zoom

Στάση Ελλάδα

Όλγα Χαραμή

Wed, 5 May 2021 / 20.00

Tripment / TravelFest Live

Zoom

Αγαπημένες διαδρομές στην Ευρώπη

Μάνος Λιανόπουλος, Βαγγέλης Μπέτσας

Wed, 12 May 2021 / 20.00

Επεισόδιο

Youtube

Επεισόδιο Tripment 8

Μάνος Λιανόπουλος

Wed, 19 May 2021 / 20.00

Επεισόδιο

Youtube

Επεισόδιο Tripment 9

Μάνος Λιανόπουλος

Wed, 26 May 2021 / 20.00

TravelFest

Vimeo / Facebook / Zoom

Ταξιδεύοντας με παιδιά: Αίγυπτος

Κώστας Φαρμάκης

Wed, 2 Jun 2021 / 20.00

Tripment / TravelFest Live

Zoom

Αγαπημένα ορεινά χωριά στην Ελλάδα

Μάνος Λιανόπουλος

Wed, 9 Jun 2021 / 20.00

Επεισόδιο

Youtube

Επεισόδιο Tripment 10

Μάνος Λιανόπουλος

Wed, 16 Jun 2021 / 20.00

Επεισόδιο

Youtube

Επεισόδιο Tripment 11

Μάνος Λιανόπουλος

Wed, 23 Jun 2021 / 20.00

TravelFest

Vimeo / Facebook / Zoom

Οδοιπορικό στα πρώην Σοβιετικά "σταν"

Ισαβέλλα Μπερτράν

Wed, 30 Jun 2021 / 20.00

Who knows?

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close