Επεισόδια & Πρόγραμμα TravelFest

Ημερομηνία
Περιεχόμενο
Πλατφόρμα
Θέμα
Εισηγητής

Wed, 20 Jan 2021 / 21.00

Επεισόδιο

Youtube

Επεισόδιο Tripment 1 (Ο ψηλότερος ασφαλτοστρωμένος δρόμος της Ελλάδας)

Μάνος Λιανόπουλος

Wed, 27 Jan 2021 / 21.00

TravelFest

Vimeo / Facebook / Zoom

Ανταρκτική

Χριστίνα Φλαμπούρη

Wed, 3 Feb 2021 / 21.00

Tripment / TravelFest Live

Zoom

Άγρια ζωή στην Ελλάδα

Μάνος Λιανόπουλος, Ηλίας Στραχίνης, Γρηγόρης Τούλιας

Wed, 10 Feb 2021 / 21.00

Επεισόδιο

Youtube

Επεισόδιο Tripment 2 (Ο παράδεισος της Κουιάσα)

Μάνος Λιανόπουλος

Wed, 17 Feb 2021 / 21.00

Επεισόδιο

Youtube

Επεισόδιο Tripment 3 (Οι κομπογιαννίτες του Βίκου)

Μάνος Λιανόπουλος

Wed, 24 Feb 2021 / 21.00

TravelFest

Vimeo / Facebook / Zoom

Τυνησία σε δύο τροχούς

Δημήτρης Κατσούλας

Wed, 3 Mar 2021 / 21.00

Tripment / TravelFest Live

Zoom

Αναλύοντας την Αφρική

Μάνος Λιανόπουλος, Ηλίας Βροχίδης

Wed, 10 Mar 2021 / 21.00

Επεισόδιο

Youtube

Επεισόδιο Tripment 4 (Η πιο ορεινή λίμνη της Ελλάδας)

Μάνος Λιανόπουλος

Wed, 17 Mar 2021 / 21.00

Επεισόδιο

Youtube

Επεισόδιο Tripment 5 (Το πιο instagramικό μέρος της Ηπείρου)

Μάνος Λιανόπουλος

Wed, 24 Mar 2021 / 21.00

TravelFest

Vimeo / Facebook / Zoom

Στη γενέτειρα του Τάι Τσι

Περικλής Μεράκος

Wed, 31 Mar 2021 / 21.00

Who knows?

Wed, 7 Apr 2021 / 21.00

Tripment / TravelFest Live

Zoom

Χερσόνησος Yamal: Ταξίδι στο τέλος του κόσμου!

Παναγιώτης Κωνσταντόπουλος

Wed, 14 Apr 2021 / 21.00

Επεισόδιο

Youtube

Επεισόδιο Tripment 6 (Η αγαπημένη μου ευρωπαϊκή πόλη και η πανδημία)

Μάνος Λιανόπουλος

Wed, 21 Apr 2021 / 21.00

Επεισόδιο

Youtube

Επεισόδιο Tripment 7

Μάνος Λιανόπουλος

Wed, 28 Apr 2021 / 21.00

TravelFest

Vimeo / Facebook / Zoom

Στάση Ελλάδα

Όλγα Χαραμή

Wed, 5 May 2021 / 21.00

Tripment / TravelFest Live

Zoom

Arctic Heat

Μπάμπης Γκιριτζιώτης

Wed, 12 May 2021 / 21.00

Επεισόδιο

Youtube

Επεισόδιο Tripment 8

Μάνος Λιανόπουλος

Wed, 19 May 2021 / 21.00

Επεισόδιο

Youtube

Επεισόδιο Tripment 9

Μάνος Λιανόπουλος

Wed, 26 May 2021 / 21.00

TravelFest

Vimeo / Facebook / Zoom

Ταξιδεύοντας με παιδιά: Αίγυπτος

Κώστας Φαρμάκης

Wed, 2 Jun 2021 / 21.00

Tripment / TravelFest Live

Zoom

Ταξίδι με βαν και δύο τετράποδους φίλους

Χρήστος & Μαρία (Μελίνα & Μάκος)

Wed, 9 Jun 2021 / 21.00

Επεισόδιο

Youtube

Επεισόδιο Tripment 10

Μάνος Λιανόπουλος

Wed, 16 Jun 2021 / 21.00

Επεισόδιο

Youtube

Επεισόδιο Tripment 11

Μάνος Λιανόπουλος

Wed, 23 Jun 2021 / 21.00

TravelFest

Vimeo / Facebook / Zoom

Οδοιπορικό στα πρώην Σοβιετικά "σταν"

Ισαβέλλα Μπερτράν

Wed, 30 Jun 2021 / 21.00

Who knows?

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close